- Komerční sdělení-udalosti

Štúdie potvrdzujú, že choroba súvisí s mesiacom vášho narodenia

Vedci z Kolumbijskej univerzity vyvinuli výpočtovú metódu na skúmanie...

Spoznajte, aký vplyv majú emócie na naše orgány a získajte späť svoje zdravie vďaka správnym potravinám

Emócie ako príčiny chorôbV tradičnej čínskej medicíne sú emócie...

Ako znížiť vysoký cholesterol? Prinášame vám niekoľko osvedčených tipov

Čo je cholesterol?Cholesterol je látka potrebná pre náš organizmus...

Prečo ste chorí: Nevyriešené problémy môžu vyústiť do nepríjemnej choroby.

Trápi vás nejaké problémy či iné neduhy? Ľudské postoje...

Doba tenisiek: Kedy a aké nosiť

Už dávno neplatí, že tenisky sú výhradne športová obuv,...

Prečo ste chorí: Nevyriešené problémy môžu vyústiť do nepríjemnej choroby.

Trápi vás nejaké problémy či iné neduhy? Ľudské postoje a nevyriešené problémy môžu spôsobiť to, že sa prejavia ako určitá choroba alebo neduh na fyzickom tele. Potláčanie emócií i ďalších problémov môže vyústiť do nepríjemnej choroby. Skúste nájsť cestu a porozumenie vášho tela i duše.

Trápi vás nejaká chronická choroba alebo sa jedná iba o nárazové problémy? Všetko má svoje riešenie v duchovnom svete. Viete, prečo ste chorí?

Afty
Ak vás trápia afty, tie značia naštvanosť na seba samého za zlé rozhodnutia, máte pocit strachu alebo popierate sami seba. Musíte sa naučiť rozhodovať sám za seba a nebáť sa poučiť zo svojich vlastných chýb.

Alergia
Ste presvedčení o svojej bezvýznamnosti, máte pocit viny alebo vás trápi bolestná spomienka. Musíte byť viac otvorení a nepotlačovať svoje názory, buďte prístupní, ale nenechajte sa využívať.

Angína
V prípade, že vás často slúži angína, môže to znamenať, že sa nedokážete presadiť, neviete povedať čo chcete a potrebujete, a tak zo strachu radšej mlčíte. Nebojte sa presadiť a povedať svoj názor, zmierte sa s odmietnutím, ale nemajte strach prehovoriť.

Astma
U astmy sa jedná o prehnané prejavy lásky, kedy nie ste schopní dýchať iba sami za seba. Potláčate plač a zlosť. Prijmite zodpovednosť sami za seba a vypustite svoje emócie v podobe sĺz.

Bolesť hlavy
Trápia vás časté bolesti hlavy? Môže to byť naštvanie, nevypovedané slová alebo prehnané kritizovanie seba samého. V prípade, že vás niečo trápi, snažte sa to vyjadriť slušne bez kriku a zlosti.

Bolestivá menštruácia
Bolestivá menštruácia značí o popieraní ženskosti, odmietaní ženského údelu a nedôveru v partnerstvo. Prijmite svoju jemnú ženskú silu a zmierte sa so všetkými telesnými prirodzenými prejavmi.

Kašeľ
Trápi vás dlhodobý kašeľ? Potom sa snažíte ostatným oznámiť, aby si vás všímali. Máte pocity menejcennosti a cítite sa zabúdať. Zapojte sa do rôznych aktivít, buďte nápomocní a nezameriavajte sa len na seba.

Kĺby
Problémy a bolesti kĺbov súvisia s neústupnosťou a neprispôsobivosťou v živote, neohybnosti. Zmeňte svoje navyknuté postoje i myslenie a nebojte sa toľko nových vecí.

Kožné problémy
Máte akné, ekzémy alebo ďalšie kožné problémy? Potom sa jedná o potlačený strach a úzkosť, bojíte sa, že vám niekto ublíži. Zabudnite na staré krivdy a skúste sa častejšie usmievať.

Močový mechúr
Máte problémy s močovým mechúrom? Človek väčšinou vnútorne trpí a volá o pomoc, obviňuje ostatných. Ukrivdenosť, pocity krivdy v súvislosti so vzťahmi. Pokiaľ sa vám niečo nepáči, urobte v živote razantnú zmenu.

Nespavosť
Nedokážete v noci dobre spať? Potom vás trápi pocit viny, nedôvera v ostatných a strach, čo ďalší deň nastane. Prestaňte sa báť vecí, ktoré nedokážete zmeniť a pred spánkom myslite na niečo pekné.

Oslabená imunita
Pokiaľ vás trápi oslabená imunita, jedná sa predovšetkým o nesúlad v rodine, pocit bezmocnosti, viny alebo bolestná spomienka, ktorá vás trápi. Odpustite tým, čo vám ublížili a nepotlačujte v sebe tieto krivdy.

Hnačka
Dlhodobá hnačka značí potlačenie strachu a urputné odmietanie zmien. Prijmite do života nové veci, spracujte minulosť a dajte preč všetko, čo vám neprospieva.

Nádcha
Vracia sa vám často nádcha? Môže ísť o negatívne návaly emócií, odmietanie vlastnej sily a neschopnosti sa vzoprieť. Nebojte sa vyjadriť, povedzte druhým, čo vám vadí a hovorte predovšetkým o problémoch v rodinnom kruhu.

Zápcha
V prípade zápchy sa jedná o neochotu niečo zmeniť a prispôsobiť sa novej situácii. Zlosť, naštvanosť a hádky pre vás nie sú dobré, snažte sa prijať nové veci a nelipnite na minulosti.

Zuby
Trápia vás často problémy so zubami? Môže ísť o vašu nerozhodnosť a neschopnosť dôjsť k záveru. Zvážte svoje možnosti a skúste sa rozhodnúť k najlepšej ceste, ktorá neublíži vám, ale ani vášmu okoliu.

- Komerční sdělení-udalosti