- Komerční sdělení-udalosti

Štúdie potvrdzujú, že choroba súvisí s mesiacom vášho narodenia

Vedci z Kolumbijskej univerzity vyvinuli výpočtovú metódu na skúmanie...

Spoznajte, aký vplyv majú emócie na naše orgány a získajte späť svoje zdravie vďaka správnym potravinám

Emócie ako príčiny chorôbV tradičnej čínskej medicíne sú emócie...

Ako znížiť vysoký cholesterol? Prinášame vám niekoľko osvedčených tipov

Čo je cholesterol?Cholesterol je látka potrebná pre náš organizmus...

Prečo ste chorí: Nevyriešené problémy môžu vyústiť do nepríjemnej choroby.

Trápi vás nejaké problémy či iné neduhy? Ľudské postoje...

Doba tenisiek: Kedy a aké nosiť

Už dávno neplatí, že tenisky sú výhradne športová obuv,...

Jednoduché triky, ako si opticky predĺžiť nohy

Túžite po dlhých nohách, ale nemáte práve výšku modelky? Nezúfajte. Pokiaľ hľadáte nápady, ako si môžete opticky predĺžiť nohy, máme tu pre vás riešenie! Aj napriek tomu, že dlhé a štíhle nohy nemusia byť prednosťou každého, existujú spôsoby, ako môžete svoje nohy opticky ľahko predĺžiť.

Stačí iba využiť pár stylingových tipov a trikov, vďaka ktorým budú vaše nohy vyzerať dlhšie. Nosením tých správnych typov topánok a oblečenia to môžete naozaj docieliť. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcim článkom, v ktorom sme pre Vás pripravili 3 jednoduché triky, vďaka ktorým nohy budú vyzerať dlhšie.

Topánky na vysokom podpätku
Topánky na vysokom podpätku sú najlepšou voľbou na dosiahnutie optického predĺženia nôh. Ak chcete dosiahnuť dlhšie nohy, voľte body s vysokým podpätkom. Nezabúdajte však, že vysoké topánky nemusia byť komfortné pre každého, preto je možné aj zvoliť alternatívu topánok na platforme s nižším podpätkom, aby aj samotná chôdza pre vás bola pohodlná.

Vysoký pás
Či už dávate prednosť noseniu nohavíc, šortiek alebo sukne, vždy voľte vysoký pás. Voľba vysokého pása totiž taktiež predstavuje ideálny spôsob, ako môžete nohy ľahko a jednoducho predĺžiť.

Zvislé čiary a pruhy
Voľba správneho vzoru na oblečení je ďalším trikom, ktorý s vašou postavou dokáže hotové zázraky. Zatiaľ vodorovné pruhy rozširujú, zvislé pruhy predlžujú. Využite tento jednoduchý trik vo svoj prospech, a dosiahnite tak efekt predĺžených nôh.

- Komerční sdělení-udalosti